ankieta_wstepnej_kwalifikacji

PRZECZYTAJ

Przydatne linki do stron:

            


Bezpłatne leki dla seniorów od 1 września – projekt wykazu

Kalendarz szczepień na rok 2017

Druki deklaracji wyboru

Nowa deklaracja wyboru lekarza, pielęgniarki, położnej podstawowej opieki zdrowotnej, obowiązująca od
15 czerwca 2014 r.

Pliki do pobrania:

Wzory oświadczeń

Wzory oświadczeń, które pacjent (lub jego opiekun) będą mogli składać po 1 stycznia 2013 r. w przypadku, kiedy NFZ nie potwierdzi prawa do świadczeń, a pacjent ma do nich prawo.

Pliki do pobrania:

ankieta_wstepnej_kwalifikacji

Witaj!

Nasza poradnia powstała w 2001 roku jako praktyka grupowa lekarzy rodzinnych – Marty Dynowskiej, Bogumiły Pietruszki i Katarzyny Olszewicz.
Od lipca 2001 pracowałyśmy na kontrakcie jako podwykonawcy ZOZ-u MSWiA w Łodzi, opiekując się pacjentami Branżowej Kasy Chorych. Od sierpnia 2002 poradnia funkcjonowała już samodzielnie zawierając kontrakt z Branżową i Łódzką Kasą Chorych.
W 2004 praktyka grupowa została przekształcona w Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej „GABINETY LEKARSKIE”. Obecnie na mocy umowy z NFZ wykonujemy bezpłatne świadczenia medyczne, opiekujemy się zarówno dorosłymi jak i małymi dziećmi. Prowadzimy działalność leczniczą i profilaktyczną (szczepienia, bilanse, badania profilaktyczne i pracownicze, promocja zdrowia, badania kierowców). Promujemy zdrowy tryb życia i zachowania prozdrowotne, pomagamy w praktycznym zastosowaniu zaleceń żywieniowych, doradzamy odnośnie ćwiczeń rehabilitacyjnych. Nasi pacjenci mogą zawsze liczyć na uprzejmą i fachową pomoc, mogą korzystać z gabinetu zabiegowego i EKG. Jeżeli stan zdrowia pacjenta tego wymaga realizujemy również wizyty domowe, kierujemy na badania dodatkowe wykonywane przez renomowane pracownie diagnostyczne.
Personel poradni stale doskonali swoje umiejętności. Uczestniczymy w kursach i konferencjach, zdobywamy certyfikaty.
Od początku cieszymy się zaufaniem naszych pacjentów i wielokrotnie doświadczyliśmy ich sympatii. Dzięki temu nadal możemy czuć się ich przyjaciółmi.

Serdecznie zapraszamy do naszej poradni. W przypadku jakichkolwiek pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji.